Korduvkasutatav ja loodust hoidev LapaDuu toidu säilitamiseks (Hõbehärmas lillepõld)

Otsas

Korduvkasutatav ja loodust hoidev LapaDuu toidu säilitamiseks (Hõbehärmas lillepõld)

LapaDuu on toiduhoiuks igas mõttes üks kauneimaid viise üldse. Nägus ja keskkonda hoidev ning erinevalt toidukilest ka hingav. Ehk siis toit püsib neis tõesti väga pikalt värskena.

 

LapaDuu on loodussõbralik alternatiiv toidukilele! Loodud selleks, et meie armas ilm vähem hukka saaks. Korduvkasutatav kuni 100 korda. Üdini Eestimaine käsitöö, mis immutatud Eesti mesilaste toodetud, puhta, farmaatsiakvaliteediga mesilasvahaga ning on 100% biolagunev.

 

LapaDuu puuvilla-mesivahalapikesed on kätesoojusega hästi vormumad ja kuju hoidvad Kasuta neid kaanteks pottidele, kaussidele. Ümber maitsetaimede, pooliku avakaado, juustu jms. Imeline leiva ja saia säilitamiseks.

 

Mesilasvaha antibakteriaalsed omadused hoiavad toidu pikalt värskena. Lisaks näevad LapaDuud külmikus, ümber toidupalade, töö- või koolilõuna ka väga ilusad välja.

 

Komplektis on kolm lapikest, mõõtudega:

40 cm x 40 cm

30 cm X 30 cm

20 cm X 20 cm

20.00

Laost otsas

Compare
2023-11-0010. Laost otsas 103 g .

Kirjeldus

Valminud käsitööna, mis suurima armastusega punutud!

 

LapaDuu hoiab Su toidupalad alati värske ja hõrguna. Eestimaa mesilaste punutud vaha, millega lapikesed immutatud, on antibakteriaalsete omadustega. Tänu millele säilibki Sinu toit värskena. Lisaks on LapaDuu lapid 100% biolagunevast puuvillast, mis tähendab, et peale kasutusaja lõppu saab need ära komposteerida.  Näiteks ribadena lõigatult sobivad imeliselt tulehakatuseks või kasvuhoones taimede sidumiseks. LapaDuu lapikesi kasutades armastad ja hoiad maailma ning!

 

Kasutamine:

Mesilasvahalapike on isekleepuv ning uskumatult vormihoidev. Võta sobivas suuruses lapike ja oma käte soojuse ning survega vormi see ümber pooliku sidruni, sibula, leivakese, avakaado või mis iganes toidupala värskena säilitada soovid. Pähklite ja puuviljade hoidmiseks saad sellest isegi kotikese vormida või kausikeste ja pottide kaantena kasutada. Pealegi on need lapikesed lisaks keskkonnasõbralikkusele ka väga nägusad toidusäilitajad ning tehtud puhtamaist Eestimaisest mesilasvahast.

 

Hooldamine:

Pese käsitsi, maksimaalselt käesooja vee ning  vajadusel leebetoimelise nõudepesuvahendiga. Kui mesilasvahalapike pole toiduga määrdunud, pole seda tarvis ka pesta. Seejärel riputa kuivama või kuivata rätikuga.  Kasutuskordi ca. 50-100 (keskmiselt aastake aga olenevalt siiski kasutusintensiivsusest ning kokkupuutest liig kõrgete temperatuuridega).  Tea, et kuumus ei ole mesivahalapikeste sõber. Nagu mitte ka nõudepesumasin, mikrolaineahi ega liig kõrge temperatuur üldse. Kui lapp pole kasutuses hoia seda puhta ja kuivana kokkuvolditult/rullikeeratult kas sahtlis või kapis.

 

Veel ühtteist:

Vahariie lõhnab esialgu õige mesiselt kuid lõhn kaob peagi, juba mõne kasutuskorra järel. Hea uudisena veel meeallergikutele, et tänu ülipuhtale, farmaatsiamesivahale, millega lapid on töödeldud, sobivad LapaDuu lapikesed kasutamikeks ka teile. Olles täielikult puhtad, ökoloogilised, Eestimaised ja allergiavabad. LapaDuu lapikesed ei sobi toore liha ega kala pakkimiseks.

 

 

Aitäh, et aitad ilmal vähem hukka saada!  ;*

Lisainfo

Kaal 103 g