LapaDuus värk

 

LapaDuu valiti Visa She`s Next kasvuraha laureaadiks. Hurraa!

 

Visa jagas kahele Eesti naisssoost ettevõtte omanikule 10 000 eurot ning aastase tasuta ärinõustamise Novatore kaudu. Visa eesmärgiks on luua naisettevõtjatele paremad tingimused, mistõttu möödunud sügisel käivitus taas kasvurahaprogramm Visa She’s Next. LapaDuugi kohe kandideeris. Tänavu valitigi Baltikumis välja kuus võitjat, kellest kaks on pärit Eestist: Triumf Health asutaja Kadri Haljas ning LapaDuu asutaja Andra Halmann. Hurraa! Rõõmu tõi see küll, olla üks neist pooltosina hulga ägedate naisettevõtjate seast. See sooja tunde sisse tõi, et keegi märkas ja hinnata oskas! Aitäh! <3

Visa She`s Next programmist saad rohkem lugeda siit: Link

Visa She`s Next 2024 võitjad

 

Erinevalt toidukilest on LapaDuu antibakteriaalsete omadustega ning hingav!

Hingavus ning antibakteriaalsus annavad LapaDuule kile ees väga suure eelise. Kindlasti on teil kogemusi kui näiteks maitsetaimed kipuvad kile sees limase kihiga kattuma või mõni muu söödav sootuks mädanema minema. LapaDuus ei juhtu seda seda kunagi, sest LapaDuu tagab söödavale piisava niiskuse, et see ära ei kuivaks ning samas laseb taimel ka hingata. Justkui õunakoor, mis ongi loodud kaitsma ja säilitama. See ongi põhjus, miks LapaDuus püsib söögipoolis värskena isegi kauem kui toidukiles. Lisaks mesilasvahalt ning männivaigult saadud antibakteriaalsus hoiavad ka bakterid eemal. See kõik kõlab tõesti kui võluvõim aga tegelikult lihtne loogika ja loodus kõigest! 😉 Näiteks poolik toores sibul ning juustki püsib LapaDuus värskena koguni kuu aega. Sidrunikene mitmeid nädalaid nagu ka maitsetaimed või leivake ja palju muud. Kõik püsib LapaDuus värskena kauem kui ei kusagil mujal.

 

PS! Allolev video sündis üheskoos paari sõbraga, päris koroonakriisi alguses kui kõik oma urgudes peitusid, hirmust värisesid ja kellegagi ei kohtunud. See aeg polnud vist kellelegi kerge nii ka minule mitte, kes ma end maailma üksiku ja hüljatuna tundsin. Õnneks oli mul paar vaprat semu kes midagi ei kartnud, ka surma mitte. Niisiis tulid nad hoopis mulle ohte trotsides külla ja tegime LapaDuule niisuguse vahva video. Aitäh neile nii, et nad sel keerulise ajal tulid ja mind kurbusest päästsid. Nad mu imelised inimesed! <3

Hõrgu võiku nautimine kustahes ju õige LapaDuus värk on küll! 😉

 

Just nõnda saabki nägusast LapaDuust imelihtsalt voltida mugava võikutasku, mida mõnus kuhu iganes kaasa kahmata. Kae ise kui hästi vormuv on mesivahakangas:

LapaDuust on maailma mõnusaim võikutaskut voolida ning selle embus ju kauneim ning tervislikuim ümbris võileivale on! ;).

Tänu mesivaha võluvõimekusele püsib Su võiku LapaDuus pikalt virge ja värskena ning peale leivakese otsanosimist ei võta LapaDuu toidusäilituslapike Su teekonnakotis ruumiraasugi.  Ülimugav kindlapeale! Niisugusesse kaasaskantavasse kotikesse saad pakkida näiteks pähkleid, lõigutud puuvilju või mida iganes, millega teekondadel end hää kostitada oleks.

Lisaks on see korduvakasutatav ja 100% biolagunev ning naturaalne.  Puhas puuvill, männivaik, jojobaõli ja mesivaha vaid!

 

LapaDuu on ilus, mugav ning loodusthoidev viis võileva kaasa võtmiseks! 😉